Topuklular.net

Bakır Saç Rengi     

Bakır Saç Rengi     

Bakır saç rengi son zamanların en çok talep gören renk seçenekleri arasında yer almaktadır. Bakır renginin kendine has dokusu sayesinde farklı saç modelleriyle etkili bir uyumu yakalamayı başardığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada bakır saç renginin şık görünmek noktasında da etkili çözümleri ortaya koyduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Böylece söz konusu renk tercihlerine olan ilginin günden güne artış göstermesi de gayet doğal karşılanmaktadır.

Kızıl rengin daha ağır bastığı, içinde bakır ışıltılar barındıran bakır saç rengi özellikle kakül ve örgü saç modelleri ile kombinlendiğinde göz alıcı hale gelen bir renktir. Sıcak alt tonlu ışıltılı bir havası vardır.  Pek çok ünlü hanım bu saç rengini kullanarak güzelliklerini ön plana çıkarmaktadır. Ama bu saç rengi oldukça yorucudur. Çünkü yoğun bir bakım istemektedir. Uygulandıktan kısa süreler içinde solar ve canlılığını kaybeder. Bu nedenle besleyici olan saç bakım maskeleri ve UV koruyucu ürünler ile saçı desteklemek elzemdir.

Bakır Saç Rengi        

Bakır Saç Rengi Kataloğu

Bakırın pek çok farklı tonuı bulunmaktadır. Cilt renginize ve kullanım şeklinize göre kuaförünüzle beraber bakır saç rengine ait kataloğundan seçim yaparak saçlarınızı göz alıcı bir şekle sokabilirsiniz. Klasik bir görünüm isterseniz küllü bakır oldukça hoşunuza gidecektir. Eğer kızıl size çok iddialı geliyorsa bakır karamel ya da dore tarçın bakır tonlarını deneyebilirsiniz. Parlak ve canlı bir görünüm içinse akaju bakırı ya da dore bakır renklerini uygulatabilirsiniz. Eğer saçlarınız yıpranmış ya da kırılgan hale gelmişse bu durumda saçlarınızı daha fazla yormamak adına kahve tonlarına yakın olanları değerlendirmenizi öneririz.

Bakır Saç Rengi        

Bakır Saç Rengi Numaraları

Bakırın tonları birbirinden farklı olduğundan dolayı hepsi ayrı ayrı numaralandırılmıştır. Bu sayede sevdiğiniz ve uzun süre kullanmak istediğiniz bir bakır saç rengi çeşidini internette görürseniz ya da kuaförünüzün uyguladığı rengi beğendiyseniz o rengi oluşturmakta kullanılan saç rengi numaralarını öğrenip daha sonra bu numaraları söyleyerek saçınızı kolayca istediğiniz renge döndürebilirsiniz. 6.4 ışıltılı ve hanımların kullanmayı sevdiği bakır kızı rengi için, 6.7 bakır kahve için verilen numaradır. 7.8 bakır tarçın, 7.43 ise Hürrem bakırı olarak geçmektedir. Sultanlara layık bir görünüm için tercih edilebilir.

Bakır Saç Rengi        

Bakır Kızıl Saç Rengi

Bakır kızıl iddialı ve ışıltılı saçları seven hanımlara hitap eden bir renktir. Çoğunlukla açık tenli hanımlar bu rengi kullanmayı kendilerine yakıştırırlar. Dalgalı uzun saçlar ile bu renk akan kızıl bir nehir gibi durmaktadır. Bakır saç rengi ile daha enerjik ve canlı bir görünüm elde etmeniz mümkün olur. Eğer bakır ve kızıl tonlarının saçınıza homojen bir şekilde yayılmasını isterseniz evde değil kuaförde yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Bunun yanında eğer kaşlarınız koyu bir renkteyse kızılla hoş durmayacağından onlarında rengini düzenletmenizi tavsiye ederiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2020-2022