18.7 C
İstanbul
25 Eylül 2021 Cumartesi

2021 Perma Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar değişikliği sever. Saçları kıvırcık ise düz ister. Saçları düz ise kıvır kıvır olsun ister. İlla ki o saç değiştirilmek istenir. Doğal olarak düz saçlılarının seveceği saç modeli permadır. Bundan 30 – 40 yıl önce permalar çok sık kullanılıyordu. Sonra zamanla modası geçti. Fakat son zamanlar tekrar beğenilmeye başladı. Peki, 2021 perma modelleri ve fiyatları ne kadardır? İşte merak edilen tüm yanıtlar!

 

2021 perma modelleri
2021 perma modelleri

2020 yılında permalara ilgi arttı. Tabi ki de perma kendisini yeniledi. 2020 yılının sürekli tercih edilen saç modeli haline geldi. Görülen o ki saç modelleri modasında perma 2021 yılında da ilgi görecek. 2021 yılı permada su dalgası modeli de kullanılmaya devam edecek. Kimileri kıvırcık saçlar ile uğraşılmasını istemiyor. Onlara su dalgası modeli yetişiyor.
Saçlarımızı değiştirmek güzel ama birde bu işin maliyeti var. Perma modelleri fiyatları sürekli değişlik göstermektedir. 2020 yılında 100 TL ile 700 TL arasında perma fiyatları çeşitlilik gösterdi. 2021 yılında biraz artar ama aralarında ki fark yine aynı olacak gibi.
Elbette ki 2021 perma modelleri ve fiyatları söz konusu olduğunda gayet doğal olarak karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek de çıkmaktadır. Bu kapsamda tercih ettiğiniz güzellik salonunun fiyat politikası da teme belirleyici faktör olarak karşımıza çıkmaktadır!

2021 Perma Modelleri

iri dalgalı perma modelleri
iri dalgalı perma modelleri

Perma kendini toparladı. Seksenli yıllardan ışınlanarak 2020 yılına geldi. 2021 yılının da perma kapısı açık gibi görünüyor. Su dalgası ve kalıcı dalga modelleri ile ilgimizi çekti. Kısa saç, uzun saç, ince telli ya da kalın telli saçınız olsun. Permanın her tarza uygun modeli var.

İşte ön plana çıkan 2021 perma modelleri:
· Nokta perma
· Mandal perma
· Spiral perma
· Dip perma; saçlarınızı hacimli gösterir
· Genel perma; iri iri dalgalar sevenler kullanır
· Dalgalı perma; saçlarınızın doğal görünmesini sağlar
· Yoğun perma; saçlarınız komple perma yaptırmış olursunuz.

2021 yılında perma saç modeli yine ilgi çekecektir. Hangi ortama gidersek gidelim kullanabileceğimiz saç modelidir. Görüldüğü üzere 2021 yılında da gözde olan çok sayıda farklı perma modeli karşımıza çıkmaktadır!

2021 Perma Fiyatları

perma fiyatları
perma fiyatları

Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da perma modeli fiyatları değişiklik gösterecektir. Permanın modeline göre, saçının yapısına göre değişir. Birde kuaförünüze göre ya da kuaförünüzün yerine göre perma fiyatları değişir. 2021 perma fiyatları muhtemelen 150 TL ile 900 TL arasında olur. Tabi ki bunlar tahmini perma fiyatlarıdır.

2021 perma fiyatları
2021 perma fiyatları

Günümüz koşullarında 2021 perma modelleri ve fiyatları söz konusu olduğunda yapılacak olan perma işleminin türüne göre farklı fiyat seçenekleri de karşımıza çıkar. Bu arada perma modellerinin farklı seçeneklerden oluşuyor olması; karşımıza çok sayıda farklı perma fiyatının çıkmasını da mümkün hale getirir!

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Hoşunuza Gidebilecek Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,035TakipçilerTakip Et

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Son Yazılar