18.7 C
İstanbul
25 Eylül 2021 Cumartesi

Siyah Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı

Siyah şıklığın ve asaletin rengidir. Gerek iş ortamında gerek günlük hayatımızda siyah elbiseyi tercih ederiz. Siyah elbise bizim için kurtarıcı niteliğindedir. Çünkü hem görsellik olarak göze hitap eder. Hem de siyah ile kombin kolaydır. Peki siyah elbisenin altına hangi renk ayakkabı daha uygun olur? Zevkler ve renkler tartışılmazmış. Siyah elbise ile koyu renklerin dışında her renk ayakkabı gider. Bu konu nerede giyeceğinize göre değişir.

siyah elbiseye uygun ayakkabı modelleri
siyah elbiseye uygun ayakkabı modelleri

Düğün gibi enerjikler daha açık ayakkabı rengi gider. Örneğin canlı bir renk olan gök mavi renginde bir ayakkabı giyilebilir. İşyerinde biraz daha mat renkli ayakkabılar giyilir. Mesela işyerinde siyah elbise ve saks mavisi ayakkabı kombini hoş durur. Ağır bir davet için daha koyu renkler tercih edilir. Siyah elbise ve bordo rengi ayakkabı şık durur. Günlük hayatımızda ise daha canlı renkler severiz. Mesela siyah elbisenin altına beyaz renginde ayakkabı güzel durur. Ya da sonbaharda siyah elbise asker yeşili ayakkabı kombini olur.

Siyah Elbise Kırmızı Ayakkabı Kombinleri

siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinleri
siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinleri

Günlük yaşantımızda siyah ve kırmızı kombini ile sıklıkla karşılaşırız. Görsel olarak da hoş durur. Siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinlerin de renklerin dengelenmesi gerekir. Siyah renginin ile kırmızı renginin tonları gözü yormamalıdır. Elbisemiz mat bir siyah ise canlı kırımızı renkli ayakkabı tercih edilir. Siyah elbise kırmızı ayakkabı kombinleri her zaman şık bir görselliğin ortaya çıkmasını da mümkün hale getirir. Böylece tam da aradığınız tarzda kıyafet kombinlerini tamamlamanız da mümkün olur.

Mat siyah elbise ile nar rengi kırmızı olabilir. Canlı bir siyah elbiseniz ile koyu kırmızı ayakkabı olabilir. Koyu siyah elbise ve mercan kırmızısı renginde ayakkabı şık duracaktır. Ya da açık tenli iseniz kısa boylu siyah elbisenizi bordo bot ile kombin yapabilirsiniz. Siyah elbiseniz uzun ise gül kırmızısı babet şık durur.

Siyah Elbiseye Uygun Ayakkabı

siyah elbiseye uygun ayakkabı
siyah elbiseye uygun ayakkabı

Ayakkabılar dünyası çeşitlidir. Her giyim tarzına göre farklı ayakkabı çeşidi vardır. Kış mevsimde boyu kısa siyah elbise ile baldırı geniş çizmeler favorilerimizdendir. Ya da boyu uzun elbiseler de bileği saran bot kullanılır. Siyah elbiseye uygun ayakkabı modelleri kendi tarzını oluşturmayı isteyenlere mükemmel seçenekler sunar! Böylece tam da aradığınız kombinleri yapabilmeniz de mümkün olur!

Düğünler de kısa siyah elbise altına apartman topuk ayakkabı ile kombin yapılabilir. Siyah elbisemizin boyu uzun ise gri makara topuk ayakkabı kullanılabilir. İşyerlerinde siyah bir elbise ile stiletto ayakkabı kombini sıklıkla kullanılır. Günlük hayatta ise rahat bir siyah elbiseniz ile babet uyumludur. Ya da yazın salaş siyah elbisenize dolgu topuk olabilir. Siyah bahçıvan elbise ve spor ayakkabınızla rahatlığı yaşayabilirsiniz. Akşam gezmelerin de düz siyah bir elbiseyi loafer ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz!

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Hoşunuza Gidebilecek Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,035TakipçilerTakip Et

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Son Yazılar