18.7 C
İstanbul
25 Eylül 2021 Cumartesi

Tulum Ayakkabı Kombinleri

Rahat bir giyim ve şıklığı ifade eden tulumlar her ortamda kullanılabilen modellerdir. Jean, keten, kısa, uzun ve kumaş tulumlar uygun ayakkabılarla kombinlenerek giyilebilir. Elbette ki tulum ayakkabı kombinleri her zaman farklı seçeneklerden oluşabilir! Bol paça tulumlar topuklu ayakkabılarla, dar paçalı tulumlar ile düz ayakkabılar, spor tulumların altına da spor ayakkabı, düz sandalet ya da babetler yakışacaktır. Giyilen tulumun rengi ve kumaşı da ayakkabı seçiminde önemlidir. Renge ve kumaşa göre ayakkabı seçilip tulum tamamlanabilir.

Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Tulum rahatlığıyla beraber aynı zamanda çok şık bir kıyafettir. Jean, abiye, şort tulum, keten gibi çeşitleri bulunur. Giydiğimiz tuluma göre de ayakkabı seçimi uygun olmalıdır. Ayakkabılarda düz, spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, sandaletler tulum altına seçenekler arasında olabilmektedir. Kısa tulum tercih edildiğinde ayakkabı modelleri arasında en doğru tercih spor ayakkabı olacaktır. Abiye tulum tercih edilecek ise ayakkabı seçimi topuklu ayakkabılar şık bir görünüm yaratacaktır.

Çiçek desenli tulumlar ise kısa, fırfırlı modelleri ile cıvıl cıvıl bir hava verir. Bu tulumla beraber giyilecek ayakkabı çeşidi ise siyah sandaletlerdir. Deri tulumları tamamlamak için ise stiletto, sneaker türü ayakkabılar giyilebilir. Keten kumaş tulumlar yaz zamanı tercih edilir. Altına ayakkabı olarak bootiler tamamlayıcı olacaktır. Geniş paça tercih etti isek topuklu ayakkabı ya da düz sandaletlerle kombinlenebilir. Yine yazın tercih edilen tulumların altına bilekten bağlamalı sandaletler, düz spor ayakkabılar tercih edilebilir.

Gece için giyeceğimiz şık tulumların altına genelde topuklu ayakkabı ya da sandaletler tercih edilmektedir. Ofis ortamlarında ceketlerle giyebildiğimiz tulumlar altına babet türü düz ayakkabılar ya da kısa topuklu ayakkabılar şık duracaktır. Fırfırlı. Çiçekli, abiye, askılı, straplez tulum modelleri gibi çok çeşitli modeller ile ayakkabı alternatifleri de fazla olacaktır. Görüldüğü üzere tulum ayakkabı kombinlerinin birbirinden farklı renk ve desenlerden oluşabildiğini ifade edebiliriz!

Siyah Tulum Altına Ayakkabı

Siyah tulum tercih edildiğinde ayakkabı seçiminde siyah olarak bir tercih yapılabilir. Ama spor bir tulumun altına beyaz bir spor ayakkabı giyilebilir. Yani zıt renklerde uyumlu olacaktır. Siyah tulumlarda spor tarz, straplez tarz, askılı modellerde seçim yapılabilir. Askılı ya da straplez siyah modeller altına topuklu sandalet tarzı ayakkabılar, spor tarz tulumlar altına spor ayakkabılar uygun olacaktır.

Renk tercihinde ise tulumun üzerine atılan zıt renkte bir ceket aynı renk ayakkabılar tamamlamış olacaktır. Tulum tercih ederken kısa boylu isek uzun paçalı modeller, uzun boylu isek bilekte modeller, zayıf isek fırfırlı modeller seçilir. Ve buna göre de uygun renk ve modelde ayakkabılar kombinlenebilir. Siyah tulum altına ayakkabı seçenekleri söz konusu olduğunda farklı renk ve detaylar da karşımıza çıkar! Böylece kendi tarzınızı oluşturmanız noktasında da önemli kazanımları elde etmiş olursunuz!

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Hoşunuza Gidebilecek Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
3,035TakipçilerTakip Et

Aramıza Katıl

Moda trendlerinden haberdar olmak için aramıza katıl...

Son Yazılar