Topuklular.net

Yeni Sezon Bot Pantolon Kombinleri

19.12.2020
741
Yeni Sezon Bot Pantolon Kombinleri

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez giyim parçalarından birisi, şüphesiz ki botlardır. Şıklığı tamamlayan ve rahat kombinler oluşturarak kadın kıyafetini ön plana çıkaran botlar ile kişilerin kendi stillerini sergilemeleri mümkündür. Hem spor tarzı benimseyen hem de klasik giyimden vazgeçmeyen hanımlar için birbirinden farklı bot modellerine rastlanılabilmektedir.

Bot pantolon kombileri her zaman farklı bir tarz oluşturmak konusunda da başarılıdır!
Uzun salaş bir hırka ve kot pantolon ile bilek boy botlar kullanılarak muhteşem bir kombin oluşturabilmektedir. Ayrıca üzerine kısa deri bir ceket ile sonbahar şıklığı yaşanılabilmektedir. Stiletto tarzı botlar ise dar jean pantolonlar ile çok tarz görünebilmektedir. Böylece soğuk havalarda dahi spor görünümden vazgeçmemek mümkün olmaktadır.

Bununla birlikte triko ya da kumaş pantolon ile bot, çok hoş bir görünüm sunabilmektedir. Üzerine giyilen uzun bir manto ya da daha kısa bir kaban ve şapka, atkı, eldiven gibi aksesuarla doğru bir görünüm yakalanabilmektedir.

Topuklu Bot Pantolon Kombinleri

topuklu bot pantolon kombinleri

topuklu bot pantolon kombinleri

Topuklu botlar; hanımların en fazla tercih ettiği modellerdir. Vücudun duruşunu daha dik tutan ve kadını olduğundan daha uzun gösteren bu tarz botlar ile vücut proporsiyonu çok daha güzel görünebilmektedir. Kadın dişiliğini ortaya çıkaran ve zarafet misali olarak kabul edilen ayakkabılardaki topuk detayı, botlarda da kendisini göstermektedir. Topuklu bot pantolon kombinleri iddialı bir kombin olarak da karşımıza çıkar!

Görünümün yanında rahat olması ve sert hava koşullarında ayakları sıcak tutması nedeniyle tercih edilen botların, görünüm olarak da kadınların beğenisini kazanması gerekmektedir. Topuklu bayan botları ile her ikisini de yakalamak mümkün olmaktadır. Hem jean, hem de kumaş pantolonlarla rahatlıkla kullanılabilen bu tarz ayakkabılar; farklı üst giyim ve aksesuarlar kullanılarak olağan üstü stiller yakalanabilmektedir. Her renkte bulunabilen topuklu botlar ile kışlar hem daha sıcak hem de şık geçirilebilmektedir.

Kısa Bot Pantolon Kombinleri

kısa bot pantolon kombinleri

kısa bot pantolon kombinleri

Kadınların günün her saatinde vazgeçemediği kıyafetlerin başında pantolon kullanımı gelmektedir. Rahat olan ve özgürce hareket etmeye olanak sağlayan pantolonların, kış ve sonbahar aylarında en uygun kombin tamamlayıcıları ise şüphesiz ki kısa botlar olmaktadır. Birbirinden farklı kısa botlar içerisinde günümüzde en çok beğenileni biker bot modelidir. Kısa bot pantolon kombinleri son zamanlarda en çok tercih edilen kombinler arasına yer alır!

Özellikle sokak modasının popüler botları arasında yer alan bu tarz botlar ile rahatlığın yanında feminen bir tarz kazanılabilmektedir. Bol ve salaş kazaklar, dökümlü örgü hırkalar ve dar paça pantolonlarla bu tarz botlar, hoş bir uyum sağlayabilmektedir. Kısa botlar ile triko bol paça bir pantolon ve bluz kombinasyonu ise şık bir bere ile tamamlanabilmektedir. Deri ya da süet olarak bulunan botların renk skalası da oldukça geniştir. Uygun çantalar ile mükemmel bir kombin oluşturmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2020-2022